Pn-Pt: 8:00 - 17:00; Sb 8:00 - 14:00

Wymień opony w naszym serwisie, a sprawdzimy geometrię za jedyne 10zł ! Zapraszamy!!

O serwisie

Witamy w serwisie StrefaOpon.eu

Serwis StrefaOpon.eu istnieje od czerwca 2010 roku na ul. Gdyńskiej 19 w Olsztynie ( os. Mazurskie, przy wyjeździe na Szczytno). Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą kół w samochodach osobowych, SUV, 4x4, dostawczych oraz motocyklach. Pracujemy na najlepszych specjalistycznych urządzeniach do montażu i wyważania niemieckich firm Hofmann i Rema Tip Top

Jesteśmy również dumni z posiadania urządzenia do wyważania kół z testem drogowym produkcji USA Hunter GSP 9700 oraz wyważarki Hofmann P9000 która przeprowadza skanowanie felgi i opony pod kątem ewentualnych uszkodzeń lub wad produkcyjnych oraz rozpoznawana jest marka opony i mierzona głębokość bieżnika która przeliczana jest na długość drogi hamowania.
Za pomocą tego nowoczesnego urządzenia do przeprowadzania testu drogowego, badana jest konstrukcja opony, diagnozuje się wszelkie drgania występujące w kole, badana jest sprężystość, sztywność opony oraz całego koła w rzeczywistych warunkach na drodze. Urządzenie do testu drogowego wykrywa wszelkie wady konstrukcyjne, które występują w oponach nowych i używanych. Urządzenie Hunter GSP 9700 jest używane do rozpatrywania reklamacji przez firmy wszystkie koncerny oponiarskie.
Dzięki tym dwóm urządzeniom jesteśmy w stanie zweryfikować 100% wad felg i opon nawet tych bardzo trudnych lub wręcz niemożliwych do zweryfikowania.
Wyważanie kół w naszym serwisie odbywa się na oryginalnym osadzeniu na szpilkach firmy HAWEKA  i na pierścieniu rozprężnym HAWEKA.
Jedynie zastosowanie takiego całego zestawu daje gwarancję idealnego wyważenia kół.
 

Obsługujemy floty i leasingi w pełnym zakresie oraz posiadamy przechowalnie na około 1000 kół.
Posiadamy bardzo duży wybór opon oraz felg aluminiowych dostępnych od ręki na miejscu. W naszym serwisie zamontujesz każdy typ opony: niskoprofilowe, runflat, w rozmiarze do 26". Zajmujemy się również prostowaniem felg aluminiowych i stalowych oraz ich regeneracją. Oprócz obsługi kół nasz serwis zajmuje się również szeroko rozumianą mechaniką samochodową oraz motocyklową.
Posiadamy najlepsze i najnowocześniejsze w Olsztynie stanowisko do ustawiania geometrii produkcji USA Hunter. Przy pomocy tego urządzenia obsługujemy wszystkie typy pojazdów nawet te najbardziej problematyczne. Posiadamy autoryzację firmy HUNTER.

StrefaOpon.eu to również profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej. Odgrzybianie, napełnianie, sprawdzanie szczelności, a także naprawa wraz z pełną diagnostyką. W naszym serwisie można dokonać również zakupu i wymiany wszystkiego rodzaju żarówek i wycieraczek. Korzystając z naszych usług zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo i miłą obsługę. Zapewniamy auta zastępcze dla klientów na czas naprawy.
 

Zapraszamy na pyszną kawę do naszego serwisu.