Pn-Pt: 8:00 - 17:00; Sb 8:00 - 14:00

Wymień opony w naszym serwisie, a sprawdzimy geometrię za jedyne 10zł ! Zapraszamy!!

Serwis opon i felg

 

Serwis StrefaOpon.eu istnieje od czerwca 2010 roku na ul. Gdyńskiej 19 w Olsztynie ( os. Mazurskie, przy wyjeździe na Szczytno).

 

Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą kół w samochodach osobowych, SUV , 4x4, oraz dostawczych.

 

Pracujemy na najlepszych specjalistycznych urządzeniach do montażu i wyważania niemieckich firmy Hofmann i Rema Tip Top. Jesteśmy również dumni z posiadania urządzenia do wyważania kół z testem drogowym produkcji 9700USA Hunter GSP oraz wyważarki Hofmann która przeprowadza skanowanie felgi i opony pod kątem ewentualnych uszkodzeń lub wad produkcyjnych oraz rozpoznawana jest marka opony i mierzona głębokość bieżnika która przeliczana jest na długość drogi hamaowania.

Posiadamy bardzo duży wybór opon oraz felg aluminiowych dostępnych od ręki na miejscu. W naszym serwisie zamontujesz każdy typ opony:

  • niskoprofilowe,
  • runflat,
  • w rozmiarze do 26".

Zarezerwuj wizytę w serwisie

Zajmujemy się również prostowaniem felg aluminiowych i stalowych oraz ich regeneracją. Oprócz obsługi kół nasz serwis zajmuje się również szeroko rozumianą mechaniką samochodową oraz motocyklową.

Posiadamy najlepsze i najnowocześniejsze w Olsztynie stanowisko do ustawiania geometrii produkcji USA Hunter. Przy pomocy tego urządzenia obsługujemy wszystkie typy pojazdów.
Zapewniamy auta zastępcze dla klientów na czas naprawy.

Zapraszamy na pyszną kawę do naszego serwisu.